| SkittySkitt a întrebat:

stie cineva cam cat ar costa sa construiesti o casa?(fara instalatii si mobila, doar constructia)

6 răspunsuri:
| PickUp a răspuns:

Bunahappy
Pai numai fundatia si peretii acoperisu si toate astea te vor costa in jur de 35-50 de milioane!
Bafta!
Funda?big grin

| Dismally a răspuns (pentru PickUp):

35 - 50 de milioane? Pai ce casa e aia, de chirpici? happy Cred ca pretul incepe undeva de la 10.000 euro, in functie de ce doresti, cat de mare, din ce materiale etc.

| PickUp a răspuns (pentru Dismally):

Pai eu ma gandeam la fundatie ma numai la asta si peretii... Nu instalatilewinking

| Dismally a răspuns (pentru PickUp):

Pe fundatie, pereti si acopereis dai vreo 10.000 euro, depinde cum vrei sa o faci. Cu 35 - 50 de milioane nu ai ce construi, cred ca actele te costa cam atat happy

| Dismally a răspuns (pentru PickUp):

Doar proiectul si cadastrul e posibil sa depaseasca 1000 euro. Nu mai vorbi daca nu stii.

| PickUp a răspuns (pentru Dismally):

In fine...