| ALEXICAmarketing a întrebat:

Oare cat costa sa iti construiesti o casa de 50 mp?

7 răspunsuri:
| Kankuzu a răspuns:

Depinde dar cred ca aprox. 25.000-30.000 euro, poate chiar mai ieftin, poate sa fie o casa de 50 mp dar casa poate sa aiba si etaj.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Kankuzu):

Haide bre ca e mult

| Kankuzu a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Bre, din ce ti-o faci? din paie sau caramida...eu nu am luat doar casa in considerare, sunt multe alte cheltuieli, sunt o gramada de taxe pentru a iti putea construi casa.Ai gaz, curent, canalizare? Numa curentul costa aprox. 2000 euro.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Kankuzu):

Ce va mai place sa aruncati cu capitalul

| ALEXICAmarketing explică (pentru Kankuzu):

Haide bre ca nu are cum sa coste 2000 de euro sa tragi un fir si un contor la o casa mobila sau ieftinache

| Kankuzu a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Baiete, mie atata mi-au cerut.Dar daca te-ai interesa putin ai vedea si tu care sunt preturile.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Kankuzu):

Nu bre 2000 € curentu