| cipri1999 a întrebat:

Cam cum atii vrea sa fie casa viitorului si cum sa arate gradina (gradina daca vretilaughing) si in ce oras

cea mai buna descriere va primi o fundita

Răspuns Câştigător
| Bogdan_5174 a răspuns:

Pai o casa inm Madrid cu un civic (HONDA)in caraj cu vreo 3 etaje o piscina de 2-3 metri adancime o grdina de marime medie si un teren de sport in curtea din spate si mi-ar placea ca toata mobila din sufragerie sa fie din sticla transparenta iar ultimu etaj sa fie o camera de joaca pentru copiii mei cam asta e

4 răspunsuri:
| june_9596 a răspuns:

Gradina mea ideala este asta: http://www.infogradina.ro/......mica/1389/

Poate un pic mai mare. E genial construita. Vegetatie luxurianta, statui, lumini. Tot ce ti-ai putea dori de la o gradina.

| cipri1999 explică:

La mine ii mai normala stai sa iti spun big grin

ar fi in franta chiar prin paris laughing sti as avea o casa dinaia faina
un BMW care il pun intr-un garaj laughing sti si sa am o casa cat un bloc din Romania laughing si gradina ar fi un mini teren de fotbal :d si mai inscape de teren ceva gratar... etc

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Eu as alege in new york si la casa vitorului i-as pune multe chesti masinute zburatoare cu care sa se joace copii si sa le ia ca suveniruri ba chiar as pune si o camera anti gravitatie

sa fie roboti peste tot chiar si o camera holografica

si la sfarsitul distractiei copii vor primi jocuri pe calculator si un saculet cu bomboane

sper sati placa pot primi fundita n-am nici una

| VreauMacaroane a răspuns:

Intr-un boschet cu doua pitipoance langa mine si cu sticla de bere in mana, un cui in gura si cersind pe strada. Atunci voi fi fericit.