| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Anul acesta termin cls. a VIII-a si pentru liceu ma voi muta in alt oras, asa ca as vrea sa imi cumpar un laptop dar sunt indecisa. Unii imi spun ca mai bine ar fi sa imi iau un netbook atii supun ca notebook-ul e mai bun. Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

E foarte slab si sensibil, apar defectiuni, se strica repede, se incalzeste nu gluma.Laptopul e mult mai bun.pa

| TudorAndrei a răspuns:

Sa iti iei notebook, Ca e mult mai bun, Ca si eu am si la mine merge bine, Daca scapi un netbook se strica

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Netbookul este mic si nu are mult spatiu...este special pentru net. Pe cand laptopul are mai multe beneficii. Sper ca te-am ajutat!