Întrebare recomandată | bleakk a întrebat:

Care este din zona Teleormanului si este la curent cu preturile la terenurile extravilane din zona pe hectar? Care a vandut recent pe aici prin Teleorman vreun hectar de pamant, daca se gaseste si cam care e pretul. Nu accept raspunsuri culese de pe net cu preturi si etc.

6 răspunsuri:
| Trandafirii a răspuns:

Pai sa stii ca in Bucuresti ai multe sanse fsta de Teleorman happy

| bleakk explică (pentru Trandafirii):

Daca eu am teren in Teleorman, de ce imi zici de Bucuresti?

| Trandafirii a răspuns (pentru bleakk):

Pai iti dau indicatii

| Jass12 a răspuns:

In Bucuresti e mai fain

| wonderful2001 a răspuns:

Eu sunt din Alexandria dar inca nu stiu nimic.

| cristyd a răspuns:

La Zimnicea s-a vandut cu 10000 ron hectarul m acum depinde si zona si cum te intelegi cu cumparatorul. acum cateva zile am auzit un anunt la postul de radio local precum ca cineva cumpara cu 7500 E hectarul... problema este cartea funciara si si succesiunea daca nu esti propietar tu, iar cumparatorii au cam renuntat sa cumpere sub 1 Ha la un loc fiindca trebuie sa plataseasca ei cartea funciara, iar asta costa mult daca cei in masura merg in mai multe locuri