| madalin307 a întrebat:

Sall,care ar fi pretul maxim pe care l-as putea lua pe un hectar de pamant in Braila(insuratei)? specific ca pamantul este foarte fertil de calitate ridicata

1 răspuns:
| Kindly a răspuns:

1 hectar? depinde si daca este zona defavorizata sau nu, adica daca terenul este drept, intr-o zona care nu este deluroasa. intereseaza-te pe site-uri din-acestea comerciale si vezi cat cer altii. pe olx.ro sau tocmai.ro. sunt chiar foarte bune aceste site-uri.
Nu te-ai gandit sa-ti deschizi o ferma de capre sau ceva pe acest teren? caprele sunt o investitie profitabila. tinand cont de faptul ca laptele de capra este cel mai sanatos lapte. Oricum..succes cu planurile viitoare happy