| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Care este parerea voastra despre produsele de la Gradina Bakker, ma refer la plante, sunt ok? La voi au inflorit, au dat fructele? Va rog sa-mi ziceti daca merita sa cumpar de acolo.

Multumesc anticipat!kisskiss.-*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un furnizor bun si serios. Pentru reusita cresterii plantelor este nevoie sa respectati si conditiile mine de crestere sanatoasa. pamint / apa / ingrasamint...( adolf )

8 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

Eu am cumparat lalele de mai multe soiuri si toti bulbii au fost buni si am avut niste lalele de s-au mirat toti ce le-au vazut. Cel putin am avut un soi alb ca o singura floare era cat capul unui copil nou nascut, cu marginile ondulat-zdrentuite si un parfum discret. Au fost ceva de vis! Anul acesta am comandat niste flori albastre pentru peluze care zic ei ca sunt si f.parfumate.Inca nu mi-au venit si nu stiu sunt seminte sau ce... 50 buc la 48, 99 lei Comand de 2 -3 ani la ei si singura floare care nu a iesit din radacinuta trimisa a fost un crin de toamna cu frunze albastre si flori albe, mai multe pe o singura tija, dar mi-au trimis un formular pe care l-am completat si mi-au restituit suma. ELENA

| simina a răspuns:

E mai bine sa cumperi bulbi de flori (narcie, lalele) e cel mai sigur ca o sa ai flori minunate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sunt foarte pretentioase si nu rezista la noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu premile cum ramane catigam ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la mine au inflorit 99%. Cred ca merita. Acesta este punctul meu de vedere. La ultima comanda am fost cam suparata pe ei, sper sa-mi treaca pina la primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din paate nu -ti dau o veste buna am cumprat si eu o lonicera si nu da semne ca mai e in viata, a ramas uscata asa cum mi-a trimis-o, niste hoti. Mugurel Dutu

| AlberT1 a răspuns:

Sunt bune nu foarte bune dar merita sa cumperi

| biscuite a răspuns:

Poti sa cumperi cu incredere de la ei, florile sunt bune si daca cumva nu-ti ies ai garantie la ele si ti se retrimit gratuit.Lucrez acolo si stiu.