| Thunder41 a întrebat:

Cat costa o broasca pentru o usa de termopan?

Dau funda! Multumesc!
Am facut o prostie la scoala stiti voi...

Răspuns Câştigător
| baterie777 a răspuns:

Eu am dat 60lei pe una (am avut o problema asemanatoare...), dar sunt si mai scumpe, depinde ce calitate

3 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Intra aici si vezi toate preturile http://www.cheiafermecata.ro/produse.php?radacina=44 funda?:d

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Depinde de care alegi.
Si noi avem acum o problema, am rupt clanta de la usa de la sala noastra de clasa...naspa.
Asa, revenind la intrbarea ta, la fel, depinde ce tip alegi, daca alegi ceva ieftin cam 40 de lei, alea mai bune sunt de la 60 de lei in sus.
Bafta si sa ai grija sa nu mai intri-n belele.