| anonim_4396 a întrebat:

am spart un geam de la usa de termopan ( ati vazut la termopan sunt 2 placi din astea de geam eu am spart una una inca e buna) stiti cat costa o placa de aia de termopan? Funaa

P.S : nu lasati com cu likuri sa ma uit eu imi ziceti voi pretul

Răspuns Câştigător
| FatUglyVirgin a răspuns:

Pai geamul de termopan costa mult poate si 300lei

3 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

Cine stie? Noi, astea normali nu prea spargem geamuri, mai ales termopan, cu ce-ai dat in el? Cu tractorul? laughing In fine, du-te la o firma de tamplarie, sau intreaba-ti vecinii daca-s ca tine, asa persoane care sparg geamuri. Sa sti ca nu am nimic cu tine! Pace!

| de_Vise_Supradoza_1983 a răspuns:

Un coleg de la mine de la scoala a spart un geam de la usa si a platit 30 de lei