| mariaaangelina a întrebat:

Buna* care stiti cat costa un geam termopan, cu lungimea 76 cm, si latimea 56 cm.? Funda-promit:X

Răspuns Câştigător
| Reiki a răspuns:

Depinde. Depinde de firma la care faci comanda, materialul din care este facut si mai depinde de o multime de alte modalitati de fabricare a geamului termopan. Asa ca te sfatuiesc, din proprie experienta, sa mergi sa ceri oferte la mai multe firme de termopane - sa nu uiti sa fie inclus si montatul in pret - si apoi vei stabili singura ce si cum.

5 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

De la mine ai report pentru postare la alta categorie doar cu scopul disperat de a gasi mai repede un raspuns

| mariaaangelina explică (pentru MYK3):

Fi ''antena '' cum vb! Nu esti obligata sa imi raspunzi, sunt alte persoane f de treaba care imi raspund sincer! Byee

| MYK3 a răspuns (pentru mariaaangelina):

Deja ai raport si astept suspendarea contului tau happy

| babyalexa a răspuns:

REHAU: 22 euro
Gealan: 22 euro
Veka: 29 euro

Acum depinde ce tip de geam vrei.

| Luis2u4u a răspuns:

Gasesi ferestre termopan la preturi foarte bune in functie de marimea de care ai nevoie aici: http://www.wood-style.ro