| Stanciunik a întrebat:

Cat costa o cutie de bransament curent pentru doua Case,si cat costa pentru una.va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei gasi pret la ele deoarece le cumpara electrica prin licitatie si ei le pun.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Depinde de unde le achizitioneaza firma de instalatii care iti face lucrarea si ce adaos practica. Firma asta o alegi tu fiind dreptul tau. Cei ca Electrica sunt doar furnizori de curent nu fac lucrari de instalatii. Ei doar te conecteaza ( leaga firele /sigileaza contorul ) cand e terminata instalatia de firma de constructii electrice.