| d3utzsa a întrebat:

Cat costa o sufragerie de dat cu lavabila? este un pic mai mare decat o camera obisnuitabig grin as vrea sa stiu cam cat costa nu la metru sau mai stiu eu ce.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Daca e doar de dat cu lavabil, eu o fac, in Bucuresti sau imprejurimi cu 100 Ron, daca e cu mici reparatii, 150 Ron, iar daca trebuie curatata vechea zugraveala (in cazul in care exista suspiciunea ca nu va tine), pretul poate ajunge si la 700 de Ron, functie de cit e curatat, daca trebuie dat cu glet, etc.