| Addaaa99 a întrebat:

Ce credeti ca femelele sau masculi se ataseaza mai rapid de tine? [ma refer la cateo]

Răspuns Câştigător
| iulia276 a răspuns:

Eu cred ca depinde de fiecare animalut in parte.big grin stiu ca cei micuti sunt mai atasati

3 răspunsuri:
| katala a răspuns:

De regula femelele, pentru ca masculii au simtul teritorial mai pregnant, deci implicit vor sa fie "sefi la ei acasa"; asta nu inseamna ca nu se ataseaza de stapan. Prin natura lui cainele este un iubitor de oameni. Pe de alta parte daca este tratat cu dragoste si afectiune o intoarce inmiit.

| simina a răspuns:

Daca esti fata se va atasa mai repede un mascul si invers e atragerea sexelor opuse care functioneaza perfect in natura

| aleksy a răspuns:

Eu din cate am obs femelele se ataseaza mai repede