| kidaa a întrebat:

Ce flori arata mai bine în faţa casei

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cele care iti plac cel mai mult. Degeaba ai flori frumoase, daca tie nu iti plac acele flori. Bunicii mele ii placeau muscatele, sotiei mele ii plac crinii, si tu la fel ca ele ai o preferinta intre flori. Pune-le pe acelea, si vor arata cel mai bine.

| remus a răspuns:

Mana Maici Domnului si trandafirii.

April
| April a răspuns:

In fata casei eu mi-am pus o clematita si o glicina; ele au crescut mari, s-au urcat pe scarite si formeaza in fiecare vara o adevarata cortina mov-rozalie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bujori, trandafiri, begonii, crizanteme galbene, philodendronul care se mai numeste si planta bogatiei, zambile, lalele, crin, magnolie, fiecare difera de anotimp

| Rihanna18 a răspuns:

Trandafirii smug [intra si pe la me si rasp la intrebare] :*

| Georgiana98 a răspuns:

Panselute, Crini, Margarete sau Lalele.