| iZe. a întrebat:

Ce gresie se poarta in baie acum?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cea mai indicata ar fi culoarea ''azuriu'', consider ca este culoarea care se asorteaza cu baia.

| mircea a răspuns:

De obicei, in baie port tricou si sort. Gresie n-am purtat niciodata. Tine rece si eu sunt cam plapand.

lolita
| lolita a răspuns:

Ultimile noutati sunt pe ton mov, violet sau negru cu flori mari albe. te sfatuiesc sa mergi la mai multe firme si sa vezi noutatile 2010. mie de exemplu mi-a placut verdele deschis, nu am optat neaparta pe ultimul model.

| dof21 a răspuns:

Visina putrezita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea albastra, desi eu prefer crem.

| jolie a răspuns:

Neagra

| zerozero a răspuns:

De care iti place straight face

| Roxata a răspuns:

Parerea mea e ca nu iti trebuie ultimele tendinte in gresie. E banala intrebarea!
Totusi este o baie si mai tot timpul e cald acolo, iar pentru. a echilibra starile cald-rece, iti recomand o culoare rece(albastru, verde, violet)

| zenaly a răspuns:

Renovezi baia in fiecare an? Daca da, atunci mergi in magazinele de specialitate si vei afla raspunsul. Eu cred ca renovarea baii este o investitie pe termen lung si datorita banilor implicati si datorita mizeriei care se face. Eu am optat pentru varianta: se poarta ceea ce-mi place mie. Trebuie ca atunci cand sunt in baie sa ma simt eu bine, fiindca ceilalti vin si pleaca relativ repede. Dar cand stau incada nu vreau sa ma streseze o culoare pe care am ales-o in functie de moda. Eu am optat pentru gresie si faianta care imita lemnul, culori bej deschis, usile le-am furniruit, am combinat listuri si placi de decor, chiar daca sunt al naibii de scumpe. Chiuveta si bateria sunt avangardiste, mobilierul este facut la comanda, am folosit blat din granit pentru suport chiuveta. Tot timpul am fost cu o faianta/gresie dupa mine pentru a le asorta. Si inca imi place ce a iesit. Si de la 4000 alocati am ajuns la 8000. Asa ca daca tot dai banii macar sa te simti BINE si mandra de creatia ta. BAFTA.