| yoanna73 a întrebat:

Ce culori de gresie pentru bucatarie se poarta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca ar fi sa o iau de la capat cu reforma casei as schimba tot.as pune bordo si gri in bucatarie, in patratele mici-mici si parchet sau laminat.sau 3 tonuri de verde si bej cu dimensiuni de 5x5, sau ciocolata si bej, dar piesele sa fie pana in 10x10. daca tot esti aici intra pe VIVES-AZULEJOS Y GRES sau ROCERSA, au niste modele foarte frumoase, cere niste cataloage sau simuleaza un ambient pe VIVES

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Portocaliu cu negru.

| cely a răspuns:

Se poarta ce iti place si ce se potriveste a mobia. Bucataria alb-negru e dementala

| nicky a răspuns:

Eu cred ca important e ce-ti place nu ce se poarta.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu as merge pe un mobilier foarte inchis si inox, iar gresia sa fie alb-gri sau pentru o pata de culoare un visiniu inchis.

| MihaiA a răspuns:

Alb cu negru. Nebunie mare! Sau maro cu crem ( bej deschis ), asortat si cu mobilieru

| N538961518 a răspuns:

Negru