| Rafa_4154 a întrebat:

Ce inseamna ca un animal sa traiasca "un pumn"?!?!?!?!

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

5 ani presupun

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Zilele acestea am mai citit intrebari, care contineau cuvintele "un pumn" si la toate am raspuns: 5 ani!

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Poate inseamna putin(un pumn de viata), bineinteles la figurat.Depinde de context.
Sau poate inseamna 5 ani cum au spus ceilalti laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maninci ostropadu din ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit fac 2x2-2+2:2radikl; din 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un exercitiu la fel si habar nu am ce inseamna un pumn.De asemenea un bun prieten mi-a spus tot 5 ani deci si eu o sa scriu la fel!

| gsmro a răspuns:

Am mai auzit aceasta exprimare; POATE, DOAR POATE insemna 5 ani sau o perioada destul de scurta de timp.(cred nu sunt sigur)

| biateo98 a răspuns:

Pai un pumn inseamna 5 ani. Ganditi logic.big grinbig grinbig grin