| OnTheTop a întrebat:

Ce iti place cel mai mult toamna?

Răspuns Câştigător
| UnNimeni_8193 a răspuns:

Frate nu imi place toamna si nici primavara (nu stiu ce le place la unii primavara ca nu e nimic asa tare)
mie im place ori vara ca ma joc fotbal merg la strand is in vacanta ma joc la pc
si mai imi place si iarna ca ma joc cu zapada si ca e craciunul si revelionul

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Frunzele ce cad, culoarea lor, linistea ce se lasa tot mai mult in natura, faptul ca pot sa ma plimb si sa tirsiiesc picioarele prin covorul de frunze, auzindu-le cum fosnesc, statul la gura sobei cind e ploaie si frig.

| winchesters a răspuns:

Pai.peisajul care e asemenea ca intr-un basm, si tolbele pline cu fructe si legume[parerea mea]
Dar mie nu`mi prea place toamna.mai frumos e primavaralove struck
Bye`Bye :*

| CristinelAndrei a răspuns:

Nimicstraight face

| Sabi07 a răspuns:

Culoarea ruginie a copacilor

| zalisa a răspuns:

Ca plouă love struck

| Azzido a răspuns:

Ca pot sa ma imbrac in sacou fara sa-mi fie cald laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ady_7524 a răspuns:

Soarele! ca il vad cam rar! dar e mai misto vara!