| alina17ilinca a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti toamna?

Răspuns Câştigător
| LadyLuck a răspuns:

Buna. ei bine toamna e frumoasa in felul ei, ce imi place mie cel mai mult sa fac hmm poze( ies niste poze adorabile toamna), sa admir peisajele sa ies cu prieteni la o plimbare, este posibil sa te prinda ploaia dar sa fim seriosi nu conteaza asta cat timp ai prieteni aproape si te distrezi

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Imi place foarte mult sa vad cum pica frunzele acelea colorate, portocalii din copaci, dar sa le vad in timp ce ma plimb, nu sa stau sa ma holbez la un copac pana cade 1 frunzalaughing
Si imi place ca este un anotimp al ploilor. Ador ploaia si ninsoarea:X

| push2gl a răspuns:

Sa bem must si sa facem un gratar

| LadyLuck a răspuns:

Multumesctongue

| Kadoom a răspuns:

Pai
1. Sa ma dau cu atv prin noroaie (Off-Road Rocks)
2. Sa merg pe drum si sa vad frunzele cum cad exact cum a zis Friend si sa vad cum ploua, dar ploaie dintraceea marunta de toamna.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sa ascult cum plouahee hee

| Fanatic a răspuns:

Sau beau, sa fumez, sa ***,

| alexsegmerean a răspuns:

Sa stau si sa privesc tabloul colorat si minunat al toamnei plimbandu-ma plin parc smug