| AllyPisicutza a întrebat:

Ce mancaruri sa mai fac am facut pana acun pui la rotisor, pulpe, salata de fructe, salate de varza, supa, cordon blee, snitele, gratar dar tot nu m-am saturat ce mancare sa mai fac caci inca mie foame!

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ai mancat tot ce ai scris acum? - si mai traiesti?

| iEmonel a răspuns:

Comanda o pizza scumpa si te saturi.

| LighteD a răspuns:

Eu cred ca ti-e foame de altceva, ce intrebare mai e si asta?
Uita;; te pe net la retete, cine crezi ca o sa iti zica aici ce sa iti faci de mancare.Crezi ca le pasa? happy
Sau vrei sa te ingrasi ca"porcul de craciun "(scuze exprimarealaughing )

| LighteD a răspuns:

Aa.sau mancare de pisici

| Fantomica a răspuns:

Daca nu ai incercat pana acum mancare mexicana, ti-o recomand. E super simplu si poti sa faci acasa. Iata o reteta delicioasa de burrito
http://fantomica.blogspot.com/......an_19.html