| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Ikea? Mie mi se par scumpe, dar nu sunt sigura ca asa e, fiindca n-am etalon (nu stiu ce calitate au si daca merita banii). Ma puteti sfatui daca are sau nu rost sa-mi iau lucruri de la ikea, sau din alta parte?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Unele lucruri sunt atat de utile ca nu ma mai uit la pret

| frida0purple a răspuns:

La ikea mobilierul este foarte scump, dar chestiile gen lampi, perne, vesela au un pret foarte acceptabil. mi imi palc foarte mult produsele lor, sunt geniale, foarte stilate si practice.

| adeana a răspuns:

Mie imi place foarte tare ikea. abia am asteptat sa vina in Romania. Au design deosebit, nu tot aceleasi chestii ca toate firmele producatoare de mobilier. Toti fac aceleasi chestii, nu indraznesc sa fie originali sau sa se gandeasca la clienti. Faza faina la ikea e ca poti combina foarte multe lucruri in foarte multe feluri.
De calitate nu ma plang deloc. si am o camera intreaga mobilata si accesorizata cu lucruri de la ikea. Daca nu-ti place sa asamblezi mobilierul sau accesoriile, atunci du-te in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi! locuiesc in UK si am cumparat aproape tot mobilierul de la IKEA, pentru salariile de aici e unul din cele mai ieftine.produsele sunt accptabile, dar materialele sunt ieftine, desi cred ca pentru romani sunt inca scumpe
eu nu am de ce sa ma plang, nu s/a stricat nimic! pentru referintza, viziteaza un magazin romanesc... am cumparat si electrice si articole de menaj, nu prea sunt ieftine si de firma, dar sunt... ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa

| nelyjoly a răspuns:

Daca e vorba de mobilier, daca te tine buzunaru, cumpara daca nu gasesti si produse romanesti mai bune decat Ikea. Apropo,,,,, in toamna e targu de mobila ce se tine la Bucuresti. Incearca*

| latinu a răspuns:

Eu sunt din cluj si am mers la buc la ikea ca sa mi decorez casa....si aproape 90% din produse le am de la ei...merita crede ma.......plus ca nu are toata lumea