| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de marfa de la IKEA? Isi merita banii? Ca in catalog arata totul bestial, dar n-am luat niciodata nimic de la IKEA si nu stiu...

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cu mobila... Am experiente cam neplacute. Se descleiaza, se dezmembreaza, se pateaza usor (de la apa) etc. Dar, e ieftina. Cat dai, atata face. Eu imi iau, cand mai ajung (ca e foarteee departeee), decoratiuni, joculete, perne. In principal decoratiuni. Si da, mancarea e buna si ieftina.

| JustMeFlory a răspuns:

Sunt foarte bune produsele de le IKEA.Ai mei au mobilat toata casa cu produse/mobila de la IKEA! Si mancarea este ff buna! Daca ajungi acolo sa si mananci! SIncer!happy

Shin
| Shin a răspuns:

Daca nu produsul in sine, ideile lor sunt destul de reusite. Te poti duce pe acolo doar ca sa te inspiri daca nu vrei neaparat sa cumperi ceva. happy
Shin.

| Ralux a răspuns:

E buna...
interesant raspuns nu?laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misto, dar vorba ta, este scump si nici nu am luat de acolo sa vad calitatea
BRO din umbra