| LoveeMakeup9 a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la Yves Rocher? Isi merita banii pentru ca preturile sunt cam piperate?

Răspuns Câştigător
| Tweety_5554 a răspuns:

Eu zic ca sunt mult prea scumpe, de ex. un ruj la 40 de lei care il ofera acesta firma, il poti gasi la un pret mult mai mic ca de ex, un ruj de la avon cu 20 de lei care e chiar bun!

4 răspunsuri:
| Tweety_5554 a răspuns:

Depinde ce cauti.Nu le.am incercat personal dar nu sunt chiaqr cine stie ce, eu zic ca numele e mai "pompo" ca sa zic asa

| LoveeMakeup9 explică (pentru Tweety_5554):

Nu caut ceva anume..doar ca am intrat putin pe site-ul lor si nu am gasit nimic sub 40-50 lei.Eram curioasa doar daca sunt chiar asa bune. big grin

| LoveeMakeup9 explică (pentru Tweety_5554):

Mda..cam asa. sper ca nu te superi daca iti dau funda?

| Tweety_5554 a răspuns (pentru LoveeMakeup9):

Nu...ma dimpotriva, m-as bucura daca mi-ai da funda big grin!

| Tweety_5554 a răspuns (pentru LoveeMakeup9):

Eu zic ca sunt mult prea scumpe, de ex. un ruj la 40 de lei care il ofera acesta firma, il poti gasi la un pret mult mai mic ca de ex, un ruj de la avon cu 20 de lei care e chiar bun!