| nukeyly a întrebat:

Ce se recomanda din experienta proprie si din ce motive, o masina de taiat gresie faianta din marcile astea Sigma, Montolit sau Rubi? Mai stiti alte marci la fel de bune? Ce marime ar acoperi uzul general 40-60-90-120 cm?
Ce modele au si valiza de transport, link?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti scrie mai clar?

| Adrian5575 a răspuns (pentru darrio2007):

Vrea sa cumpere o masina de taiat gresie/faianta si nu stie ce marca sa aleaga dintre Sigma, Montolit si Rubi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Adrian5575):

Stai ca acum a scris mai clar.

| darrio2007 a răspuns:

Cam scump ce iti doresti tu. Acum depinde daca pui gresie si faianta ocazional sau din asta traiesti. Totusi, iti recomand asa ceva. Buna si nu prea scumpa. https://www.ceramicexpert.ro/......-13939-515