| andreeaby a întrebat:

Cine imi da va rog frumos un cont de webkinz? poate sa fie si cont de proba?

3 răspunsuri:
| DidudicaDi a răspuns:

Uite iti faci asa intri pe www.webkinz.ro s-au scrii pe google webkinz si intri pe aresa apoi dai la memnru nou si dai pe ultima banda care scrii : "vreau sa creez cont de proba" sau ceva asemanator si acolo iti explica ce trebuie sa faci dna.Barti

| Name2 a răspuns:

Poti sa iti faci tu singura un cont de proba.Asa esti sigura ca numai intra nimeni pe el si iti schimba lucrurile sau parola.Intra pe site-ul webkinz si apesi me membru nou. Dai pe vreau un cont de proba(ultima varianta) si iti creezi unul.Succes!

| DeEa_8231 a răspuns:

Da. Poti sa iti faci cont de proba.Si eu am avut cont mi-am cumparat animal cu codbig grin dar mi-a expirat intr-un an big grin