| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Credeti ca-s sanse ca in luna Decembrie sa aiba loc reduceri la produsele de pe Dedeman?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa se iefteneasca ceva in Decembrie, dimpotriva, atunci cresc preturile.
Inca nu te-ai invatat ca-n Romania, totul se scumpeste in ajun de Craciun si Paste?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deloc, sau poate citiva lei acolo insuficient.

| JustPaly a răspuns:

Nuuu. mai grav se scumpesc
Având în vedere că prețul la materiale tot creste, iar având mai putini clienți pentru că îți cere vaccin la intrare, va mai scumpii.

| valystefan1005 a răspuns:

Stati linistiti, ca faza cu reduceri nu se aplica nicaieri. Ceea ce fac ei cu asa zisele reduceri, sunt doar de fictive, Toti comerciantii mari, gen Dedeman, Altex, Flanco, etc, nu fac ei reduceri, ci ei doar cresc preturile anterior perioadei de reduceri, dupa care, revin la pretul anterior, asa ca nu sperati la reduceri, mai bine zis, la furt cu vorba...asta fac marile lanturi de magazine, oricare ar fi ele, mai ales in Romania

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru valystefan1005):

Lol, am observat si eu asta. Nu stiu de restul, insa Emag 100% procedeaza asa... am vazut fenomenul asta cu ochii mei.