| camyele a întrebat:

Cu ce curatati chiuveta de inox, ce produse flositi pentru a o intretine!

8 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Incearca http://erivan.bizoo.ro/vanzare/117183/Spray-curatare-intretinere-inox sau pur si sinplu tasteaza :intretinere INOX

| hândel a răspuns:

Eu folosesc Cif si dupa fiecare folosire a chiuvetei, sterg stropi de apa cu laveta sau prosop de bucatarie.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mr. Muscolo pentru Inox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu felii de lamaie, o clatesc si apoi o usuc cu o carpa uscata.nu folosesc nimic abraziv pentru ca raman pete si nu se mai duc cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama foloseste: Cif crema cu lamaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca toti v-ati luat dupa mama mealaughingperverşilor! rolling on the floor

| iuliana21 a răspuns:

Cif pentru inox

| vio a răspuns:

Cif.........super cream.......foarte bun