| alexa_1480 a întrebat:

Stie cineva cum pot curata pete maronii de pe inox(chiuveta, de ex.)? Petele nu sunt de rugina si patca au aparut din senin! multumesc

4 răspunsuri:
| giovana a răspuns:

Cu Ajax praf, Cif etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste produse de curatare speciale pentru inox. Eu am acasa Cif Inox si se vede diferenta, nu stiu daca e bun pentru acele pete dar poti incerca.
http://www.cumparaieftin.ro/......or-500-ml/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine au aparut.am incercat cu multe produse. dar nu vor sa dispara nici cum.

| cristina_6456 a răspuns:

Este o solutie se numeste triumf solutie pentru aragaz, chiuveta este f f f buna si eu curat petele maro d pe chiuveta si curat si oalele pe fund este f buna dar ai grija sa umbli cu manusi ca arde la maini si pui solutia si lasi vreo 10 minute dupa aia dai cu buretele