| Gimyx a întrebat:

Cum as putea prinde luminitele de craciun, de perdea? cu ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... ai putea și cu aţă pe care o poţi înnoda. Ce luminiţe ai? Șir? Sau suspendabile?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... Poti incerca cu agrafe de birou!

| Gimyx explică (pentru anonim_4396):

Altceva? vreau cat mai multe idei...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gimyx):

Pai... ai putea și cu aţă pe care o poţi înnoda. Ce luminiţe ai? Șir? Sau suspendabile?

| Admunssen a răspuns:

Benzi scurte de Scotch de calitate. Adera la perdelele din plastic daca din astea ai. Putina manopera, nu se vede, usor de demontat, nu lasa pete, nu se agata si de altceva, nu inteapa si nimic metalic care sa te poata electrocuta.

| vioricavio a răspuns:

Sfatul meu e sa nu le prinzi de perdea... daca e proasta instalatia si face un scurt risti sa iei foc. Te ai gandit la asta?

| CNfan a răspuns:

Sa zic... carlige pentru rufe

| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Cu ace de sigurantahappy
Atentie, nu le baga in fir!

| Gimyx explică (pentru AlenaVictoriaMaria):

Momentan nu am...altceva? big grin