| zbereainesa a întrebat:

In ce forma credeti ca ar trebui sa aranjez luminitele de craciun? cel mai reusit raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| ellena99 a răspuns:

Poi,as zice sa incerci sa faci o steluta, dar, nuami daca ai luminite de diferite culori de exemplu daca ai avea rosii faci o stea mare rosie una in interiorul ei maii mica verde una in interiorul ei albastra si tot asa.Si sa incerci sa faci si braduti verzi si sa le faci conturul cu un albastru si sa le pui o beteala din luminite, ar merge sa faci si niste mici ingerasi din argintiu.Eu am asezat luminitele in forma de spirala si arata super. Funda?

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Forma de Mos Craciun
Forma de stele
Forma de fulgi
Forma de brazi

| marialarysa a răspuns:

In forma de clopotei de oameni de zapada, brazi, reni, globulete

| ellena99 a răspuns (pentru marialarysa):

Poi,as zice sa incerci sa faci o steluta, dar, nuami daca ai luminite de diferite culori de exemplu daca ai avea rosii faci o stea mare rosie una in interiorul ei maii mica verde una in interiorul ei albastra si tot asa.Si sa incerci sa faci si braduti verzi si sa le faci conturul cu un albastru si sa le pui o beteala din luminite, ar merge sa faci si niste mici ingerasi din argintiu.Eu am asezat luminitele in forma de spirala si arata super. Funda?

| kity1234 a răspuns:

Forma de: stea,brad,mos craciun, om de zapada, poti sa le asezi in forma de Merry Christmas...