| samikiss7 a întrebat:

Cum pot scapa de gandacii de umezeala? Este casa noua, nici nu stiu de unde ies, fiind casa mare sprayurile pe la colt nu au avut efect, am folosit k300 si Raid..Gandacii astia is altfel decat aia de bucatarie, astia ies si mor cu picioarele in sus, casa nu are pivnita, n-am vecini, ii mai vad pe afara prin iarba si se mai urca pe casa...tre sa otravesc si afara? A-ti avut careva?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
https://www.google.ro/......ps?/search
Cumpara acest insecticid si vei vedea ca are un efect enorm..se gaseste la farmacia veterinara
Eu am dat si sunt ff multumita.
O zi buna:)

| kijary a răspuns:

Incearca sa-ti iei aparat deala ce se baga in priza, emite un sunet ce aud doar gandacii/rozatoarele si ii deranjeaza si vor pleaca