| davidbuz_1713 a întrebat:

Cum sa dezlipesc stickere/autocolante/etichete? Acelea de pe masinile de spalat vase (si alte electrocasnice) pe care sunt notate informatiile despre engergie... etc

Răspuns Câştigător
| chibiusa a răspuns:

Inmoi un material in apa fierbintica si il pui peste acele etichete. repeti procedeul de cate ori este nevoie si in vreo ora, maixim doua te scapi de ele si locul va fi curat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inmoaie-le bine cu un burete cu apa calda si apoi le poti dezlipi fara sa ramana urme.

| LukWhuzTalkin a răspuns:

Si aburul e o solutie la indemana