| suntata a întrebat:

De ce imi ramane apa in compartimentul de balsam la masina de spalat?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Apa sau balsam? Sertarul se scoate periodic si se curata.Pentru ca se mai depune mizerie.Are acolo o gaura care trebuie destupata.

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poate ca masina de spalat s-a deplasat si nu mai e pusa la nivel si apa nu se mai scurge din compartiment.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Scoate recipientul acela şi curăţă-l sau roagă pe cineva care se pricepe cât de cât să arunce o privire.

Pa-pa.

| grab a răspuns:

Poate are vreun orificiun infundat pe vasul respectiv.

| LIN2010 a răspuns:

Trebuie curatat orificiul de curgere al compartimentului, se recomanda sa faci aceasta operatie periodic, macar de 2 ori pe an.Respecte

| Gicalampamica112 a răspuns:

Poate ai o scurgere si ia prea multa apa verifica garniturile eu am desfacut-o toate de la garnitura la pompa.