| anonim_4396 a întrebat:

De unde as putea cumpara un foisor aspectuos si nu prea scump pentru curtea de la mine de la tara?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cele din comert sunt exagarat de scumpe. Cred ca cel mai bine ar fi sa gasesti un model, sa il prezinti unui mester si sa il rogi sa ti-l faca (daca toti din familie sunt atehnici), cu materiale cumparate din targ (barne si leaturi) si din magazine de bricolaj (OSB, sindrila, pergole). Vei iesi cu siguranta sub jumatate de pret.

| Sara a răspuns:

De ce nu te duci sa comanzi la o tamplarie? La mine in moldova, multe fac asa ceva si ft ft traditionale, cu modele frumoase... POti gasi si in lantul de magazine Dedeman, cauta si vei gasi. nu mai stiu ce pret am vazut ultima oaraunul, il puteai ansambla sing acasa, nu era din lemn masiv, nu ma procep era ceva mai subtire ce imita, cred ca era pal. o seara buna.

| lory1971 a răspuns:

Daca ai un model anume sau pot sa-ti alegi din modelele mele, rustic, maramuresan, cred ca o sa-ti placa, si pretul este bun ma poti suna la 0753788507 sau ca o idee intra pe http://laur-ulici.webgarden.ro.O zi buna.Laurentiu Ulici