| RoxAnana a întrebat:

De unde poate cumpara autocolant pentru geamuri? Si cat costa? p. s din buc...

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

In Bucuresti, la Hornbach, au modele deosebite. Costa undeva la 25 de ron pe metru patrat acolo.

| solumaam a răspuns:

In orice supermarket gasesti si preturile difera in functie de calitate ...variaza intre 20-50 lei sulul!

| olixandru a răspuns:

Uite aici un site care are folie pentru geamuri, folie neagra, folie securizata, etc. Am auzit ca astfel de produse sau montat si pe geamurile unor blocuri nu neaparat geamurile autovehiculelor. http://www.vipercar.com/....../index.php