| ALEXICAmarketing a întrebat:

Se poate transporta geamuri termopan prin Fan Courier? Ma intereseaza 60 de km.
Cat ar costa?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Firmele de curieri NU transporta geamuri, sau marfa perisabila (care se strica/ altereaza f usor)!

Daca comanzi geamuri, platesti si transportul magazinului care taie, sau vinde geamurile!

| asperger3 a răspuns:

Intra pe site-ul lor si cauta calculator colet sau cum e trecut acolo.
Si tot acolo vezi cel mai apropiat sediu

| Adiadictie a răspuns:

Suna si vezi. sunt multe firme de curierat

| ALEXICAmarketing explică (pentru Adiadictie):

Nu gasesc, sa ii ia dracu.Ma tot uit.Cred ca nu exista asa ceva.
La magazinul de la care vreau sa cumpar transportul este forate scump.

| suntserios a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Https://www.fancourier.ro/estimare-cost/

ia uite ca exista. Si cred ca te costa mai mult prin Fan curier si nici nu ai vreo siguranta ca ajung intregi

| Vasile94m a răspuns:

Pai sincer eu lucrez la o firma, de termopane și nu este posibilă transportarea prin fan curier. Doar cu masinile firmei.

| ALEXICAmarketing explică (pentru Vasile94m):

Pai magazinul doreste 240 lei.Scump tata.Sunt mai multe cu scor chiar de 350 lei.