| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar un bonsai?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Din florariile mai mari sau din hipermarketuri. E in jur de 70-100 ron, in functie de marime. In Bucuresti, de exemplu, gasesti in bricostore sigur. Si in alte locatii, sunt convinsa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De la florarie, supermarket sau www.GradinaMea.ro

| andreutz a răspuns:

De la orice magazin de plante si animale sau florarie care se respecta. dar era mai bine daca ne ziceai si de unde esti... poate se gasea cineva sa iti dea o adresa exacta...

| miry a răspuns:

De la o florarie sau din supermarcheturi mai mari

| petitdreamer a răspuns:

Http://www.yourbackyardgarden.com/bonsai/buying-bonsai.html uita-te aici si cauta si afla si vei gasi

| d3rutat a răspuns:

Am avut si eu nevoie de ajutor la un moment dat si am gasit urmatorul site cu informatii despre bonsai: Bonsai Club Romania http://bonsaiclub.ro Poate te ajuta si pe tine! :)