| emiliagrosu a întrebat:

De unde gasesc de cumparat soda caustica?

Răspuns Câştigător
| Gexu a răspuns:

Pentru ca se gaseste in magazinewinkinghidroxid de sodiuwinking[NaOH]winking

| george61 a răspuns (pentru Gexu):

Dar stie cineva unde pot gasi acest produs si lichid?

8 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

La magazinele cu profilul metalo-chimice gasesti asa ceva. Daca doresti, intra pe site http://www.kynita.ro/contact.html si intreaba daca trimit prin posta produse.

| YepIsSuspended a răspuns:

Ia de pe net sau cauta si tu la magazine cu diferite chestistraight face

| 1968 a răspuns:

Ce vrei sa faci cu ea? Atentie ca te arde...

| rey a răspuns:

Ai grija sa nu o arunci in cris, sau pe canalizare ca... ca, ca... doar ai grija, nu ca ai plati amenzi, sau ca ar fi decantarea buna, doar sa ai grija ca faci cam totul din jur sa sufere incepand cu vegetiatie, pesti, chiar daca se dilueaza in atatia metri cubi de apa, e bine sa eviti poluarea cu substante de acest gen, am simptit-o pe propria piele, chiar arborele meu genealogic are 2 neplaceri cauzate de NaOh.

| Nicusor_2168 a răspuns:

Salut, se poate cumpara si soda caustica solida de aici "Vand soda caustica solida (Butoi 400 kg)
Livrarea se face din Baia Mare
Stoc: 8 tone Pentru mai multe informatii Tel. 0764546486

Pretul este negociabil."

| loredana11 a răspuns:

De la orice magazin alimentar.

| hasmas56 a răspuns:

Vand soda caustica sub forma de perle, pentru sapun natural handmade, sapun de casa la rece, cosmetice naturale, desfundari tevi, etc., cu puritatea mai mare de 99%, de provenienta ruseasca la pretul de 10 lei/ kg. Trimit in tara prin posta sau curier rapid daca imi mentionati cantitatea si adresa de livrare la email hasmas56@yahoo.com. Va spun ca totusi comenzile pot fi procesate cu intarziere de 3- 4 zile intrucat duc la posta sau la curier cand se strang mai multe comenzi.