| ionutza2001 a întrebat:

De unde sunteti? Cel mai frumos loc v-a castiga! Da sa fi-ti sinceri.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Timisoara! Dintre orase, cu siguranta unul dintre cele mai frumoase! Si de aceea sunt mindru ca sunt din Timisoarahappy.

Răspuns utilizator avertizat
| djacido a răspuns:

Piatra Neamt. Poate ca nu este cel mai frumos loc, dar aici m-am nascut, aici am copilarit, aici am crescut si imi doresc ca tot aici sa mor happy.

| deliapisicutza a răspuns:

Campulung Moldovenesc din judetul Suceava, e farte fumos mai ales de cand s-a schimbat primarul! nu e foarte modern sau asa ceva, dar sunt urmatoarele obiective:
Muzeul Lemnului
Statuia lui Dragos Voda in timp ce se lepta cu zimbrul,
etc.

Apropo si in apropiere este muntele rarau de unde poti vedea Pietrele Doamnei, Piatra soimului, si poti sa urci pana in varful muntelui

| anytzza97 a răspuns:

Targoviste. Nu este cel mai frumos oras, lasand de o parte importanta lui istorica, este plin de tigani, de interlopi, de tigani interlopi...Dar aici locuiesc si nu am de ales big grin.