| Lili_9060 a întrebat:

De la h20, a murit cineva? Daca sunteti sinceri

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, poti sa te ineci in h2o... si la mare mor zeci de oameni anual, ca se cred prea grozavi. thinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuwinking Nu a murit nimeni big grin

| Petronela a răspuns:

Nu

| MusicisMusic a răspuns:

Hi! hm... da stiu ca a murit femeia aceea batrana care avea vaporasul Lorelay.Copii,Emma nu a murit. Emma, se zice ca a plecat in alt oras in vacanta iar familiei ei i-a placut atat de mult acolo incat au ramas acolobig grin

| Insurgent a răspuns:

Nu, nu a murit nimenitonguehappy

| Xonia a răspuns:

Sa zis ca a murit Emma, si de aia ar fi venit Bella in locul ei, dar nu este adevarat
Emma a plecat in alt oras cu familia ei si acum filmeaza un film(stiu, nu e corecta exprimarea)
SI de aia a fost inlocuita de Bella
Mi se pare ca intr-un episod o sa se intalneasca toate 4(asa am auzit)

Răspuns utilizator avertizat
| lolo23 a răspuns:

Nu, in niciun caz. sunt doar zvonuri de prost gust straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit nimeni chiar nu va mint ema riki cleo si bella nu au murit nici una da nu va speriati ca nu a murit nimeni

| evoke a răspuns:

Se zice ca Emma a murit, dar nu e asa.
Emma a plecat in alt oras cu familia ei ca sa joace intr-un film.

| JustMe_2928 a răspuns:

Nu.Chiar nu a murit nimeni.Sunt oar zvonuri dar nu e nimic adevarat.
Nu te panica.Ca nu a murit nimeni si nici nu va muri prea curand