| severina11 a întrebat:

Descrie prima experienta intima

9 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Pune dracu intrebarea la rubrica care trebuie.

| BRG a răspuns:

Nu am avut o.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi si daca ti-o descriu te incalzeste cu ceva? sincer tu mi-ai spune-o mie? funda?

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cea mai penibila experienta din viata mea.Am vorbit cu toate prietenele mele absolut toate si nici-una nu sa simtit bien cu primul prieten chiar si dupa 5 luni ele tot nu simteau nimic si asa e.Si prin urmare dau un sfat baietilor"nu mai sariti sa dezvirginati voi o fata ca sunteti praf toti oricat ati spune ca sunteti de buni prima fata niciodata n-o veti satisface si poate nu va spune de rusine si credeti-ma suntem foarte bune la a mima treaba asta mai bine cautati fete care nu sunt virgine si sa le satisfaceti nu sa le dezvirginati voi si sa picati de fraieri in fata fetei sa se umple pamantu apoi ca nu sunteti buni la pat"nu vreau sa jignesc pe nima am dat doar un sfat

| TeoPT a răspuns:

Si ce categorie potrivită pentru întrebări de genul ăsta... Impresionant.

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e intima, cum sa ti-o descriu? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am schimbat chilotii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăăă dacă stau să ma gândesc. Probabil se referea la o experiență din casă și grădină. Ce să fac.

| BabyDollRalukks a răspuns:

laughing Doamne ce dreptate au carpediem; 7h30 si florin275laughing laughing Hai totusi sa iti spun, manuiescca ma rogi frumos.

La umbra unui nuc batran...

Man'ci cacatu' ca e prunrolling on the floor rolling on the floor Scuze pentru xpresie, dar gandeste-te si tu de doua ori cand postezi o intrebare: Mai intai rubrica si apoi continutulwinkingEsti foarte indiscrethappywinking