| OnlineZ a întrebat:

Sigur este o intrebare cam intima, dar sper sa nu fiu luata drept "nesimtita"...Cum a fost prima voastra experienta sexuala? Cele mai nebunatice lucruri facute de voi, cu iubitul

Răspuns Câştigător
| AmaliaMocanu a răspuns:

Pai,Am facut sex cu iubitul meu si ne-am fimat apoi am facut-o in 4 a fost chiar distractiv si am ales mai ales niste straini atunci cand am fost in Bulgaria! Apoi a fost atunci cand am facut sex si tata era in camera alaturata si dormea! a fost excitant!

| OnlineZ explică (pentru AmaliaMocanu):

Foarte mistoo, cu taiktu la "fundul tau"cum s-ar zice...chiar tarehee heesi trebuie sa ai putin tupeu sa faci asta.hee hee

23 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Pot spune si cei care nu au facut? laughing marog am avut experienta sexuala in vis, cu orgasm etc. si culmea, simti acelasi lucruri, acelasi chestie, dar ramai virgin(a) si nu ramai nici insarcinata. Ce recomand eu? face-ti sex in vis, nu sunt riscurihappy

| OnlineZ explică (pentru NatureSelf):

Uff.cryingsi te trezesti la cruda relitate

| NatureSelf a răspuns (pentru OnlineZ):

Ramai uda de la excitare. nimic mai mult, nu ai inima infrata, nu plangi dupa acel cineva, cum dracu sa fie cruda realitate? adica cum sa ramai cu dureri dupa asa ceva? Aoleu adica tu nu ai patit-o inca. pai toate la timpul lor.

| OnlineZ explică (pentru NatureSelf):

Pai nu nu am patit-o dar nici nu am nevoie eu am iubyt.si in plus doar nu iti spui in gand "in seara asta visez ca fac sex cu "x".si intr-adevar visezi.deci asta o visezi o data de 2 ori.si na doar nu astepti pana o sa mai visezi odata. sfatul meu e sa incerci pe viulaughingwinkingwinking

| NatureSelf a răspuns (pentru OnlineZ):

Cum am zis eu, toate la timpul lor.

| OnlineZ explică (pentru NatureSelf):

Da asa e poate.winking

| NatureSelf a răspuns (pentru OnlineZ):

Daca nu ti-a venit timpul, asta e, esti tu sau oricare altu de vina? Nu asta e soarta.

Răspuns utilizator avertizat
| EvolutionDeejay a răspuns:

Uite una ce nu auzi in fiecare zi si...
in masina pe autostrada (Firente-Roma)
in timp ce conduceamhee hee cu fosta si prima mea iubire. e riscant dar fff placut

| OnlineZ explică (pentru EvolutionDeejay):

In timp ce conduceaithinking tare. sport extrem

| OnlineZ explică:

Cele mai nebunatice lucruri facute cu iubitul|iubitatongue

| OnlineZ explică:

Pai mi-ar placea sa spun si eu povestea mea, sau ma rog experienta mea sexuala.si cel mai nebunesc lucru care l-am facut cu iubitul. locul unde ne-am dat primul sarut a fost la gara.de atunci acela era locul nostru preferat.mergeam acolo fiindca eram linistiti,nu ne batea nimeni la cap ne puteam saruta fara sa ne temem ca o sa creada batranii ca nu suntem educati si bla bla bla. dupa multe luni de planuri ca ci noi planuiam dinainte sa facem sex,dar pur si simplu cand venea momentul nu ma simteam pregatita, ba chiar penultima oara cand am vrut sa o facem, inchisriase el o camera la hotel facuse toate aranjamentele si chiar nu am putut sa o fac.doar ne-am sarutat ne-am alintat, insa sex,"nada"si tot asa trecu ceva timp, stiu ca prima data cand am facut-o era o Duminica frumoasa de vara.ne intalnisem la gara asa cum ne intalneam mai mereu, numai ca atunci eram si cu sora mea si cu iubitul ei pur si simplu nu stiu ce ne apucase intr-un moment caci aveam un chef nebun sa incerc, mai ales ca el incepu a ma saruta pe gat si ...sa-mi atinga sanii si, deja nu mai puteam rezista m-am ridicat si am inventat o scuza sa putem pleca si ne-am indepartat la vreo 50 de metri de ei,ne-am bagat intr-un tufis si ne-am dezbracat complet,in momentul cand l-am vazut dezbracat, m-am rusinat in asa hal incat nu mai vroiam sa continuam, dar mi-am revenit si am continuat.in tufisurihee heela gara laughing. pantru mine a fost destul de nebunesc

| pursisimpluAlex a răspuns:

Cea mai frumoasa experienta a mea a fost in baie la un cinemabig grin bine au mai fost si in aer liber(parc) dar atunci la cinema a fost asa.:X intra lumea ia baie si trebuia sa-i pun mana la gura, etclaughing dar nu a fost prima mea experinta.happy

| OnlineZ explică (pentru pursisimpluAlex):

TRebuia sa ii pui mana la guralaughingAm impresia ca iti cam lauzi "prietenasul"laughingOk fie! misto!

| s3my a răspuns (pentru OnlineZ):

Tu nu gemi / tipi cand faci prostioare?

| OnlineZ explică (pentru s3my):

Daca aveai nevoie de raspunsuri la aceasta intrebare o puteai pune pe profilul tau Domnule...Imi pare rau ca esti curios ..Curiosii mor repede de obicei! Multumesc...

| s3my a răspuns (pentru OnlineZ):

De ce te ataci aiurea? ai spus tu ca tipul de mai sus " isi cam lauda prietenasul " fiindca sustinea ca trebuia cateodata sa-i puna mana la gura domnisoarei sale. Mie nu mi se pare ca s-a laudat la faza asta.

acum ca ti-am explicat ca la copii, mai citeste odata totul si spune-mi daca e clar >big grin

| OnlineZ explică (pentru s3my):

Este clar un singur lucru, Tu suferi de "nebagare in seama ".O seara buna iti doresc!

| s3my a răspuns (pentru OnlineZ):

Chiar chiar chiar nu inteleg de ce te ataci cand eu am vrut sa port o discutie serioasa, am vrut doar sa spun ca orice fata tipa la un moment dat, daca baiatul de deasupra ei ( sau de sub ea sau din spatele ei sau din fata ei sau etc ) stie ce face pe acolo... ok, ramai suparata.

| OnlineZ explică (pentru s3my):

Nu sunt si nu am fost suparata...