| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa cumpar rasaduri pentru gradina, cum ar fi rosii, vinete, ma poate sfatui cineva de unde pot face acest gen de cumparaturi din Bucuresti?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

In orice piata agroindustriala (Obor, Matache, Moghioros) dar am vazut saptamana trecuta si pe drumul Bucuresti-Alexandria, pe marginea drumului, in primele localitati din Bucuresti.

| mioara a răspuns:

De la piata sudului vin oameni din diferte localitati cu rasaduri.

| claus378 a răspuns:

Poti achizitiona rasaduri pentru gradina de la un magazin de legume pentru gradinarit.

| Dobre_Danyell_1993 a răspuns:

Neaparat din Bucuresti?
vidra de pilda...