| petreblog173 a întrebat:

Este mai ieftin sa comand de pe Facebook?
Am gasit un hamac si vreau sa stiu daca este ok sa il cumpar de pe Facebook.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca il vinde cineva pe FaceBook, atunci nu trimite banii, ci intalneste-te cu vzantorul ca sa vezi ce cumperi, sa nu iei teapa.

| petreblog173 explică (pentru Violleta2022):

Am sunat direct la el avea numar-ul acolo si a fost chiar ok, nu am intalnit probleme! Multumesc! dac vreti un hamaclaughing 0752409312

| Violleta2022 a răspuns (pentru petreblog173):

Multam, eu am cumparat unul dublu, din America.

| mihai69 a răspuns:

După FB nu mai cumperi nimic, dar poți încerca puțin mai-nainte.

| Bondarel99 a răspuns:

In 90% din cazuri pe net sunt lucruri mai ieftine. Asta pentru ca magazinele fizice plătesc chirii, întrețineri, angajați etc.

| JackR a răspuns:

Poate gasesti si o carte de limba romana... Pentru ca "dupa" si "de pe" sunt doua lucruri total diferite!

| AdrienWH a răspuns:

De obicei pe Facebook apar reclame pentru unele site uri care vând acel ceva big grin, si dupa parerea mea zic ca se merită. Şedere placuta in noul hamac big grin