| George1337 a întrebat:

Este vreun site unde pot vedea proprietatile de pamanturi delimitate de restul? Gen daca vreau sa vad cat se intinde un pamant al unui om, sa fie delimitate cumva proprietatea mea de pamant fata de a vecinului?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In Romania hartile cadastrale si Cartile Funciare NU sunt accesibile pe nici un site public.
Daca doresti asemenea informatii, trebuie sa mergi la serviciul Carte Funciara de unde apartine proprietatea ta, iar acolo poti solicita informatii despre proprietati pe baza numarului C.F. si de Topo.

| oz_1736 a răspuns:

Cauta pe google: identificare parcela teren
Harti cadastrale
Sper ca te-am ajutat