| newaccountbye a întrebat:

Există echipe speciale care se ocupă cu montajul centralei pe lemne cu pachetul complet, adică să vină cu toate cele necesare, cu cazan, calorifere și ce mai trebuie? Dacă da, vă rog să îmi recomandați câteva firme!

2 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Întrebați la marile magazine de bricolaj, care vând astfel de centrale termice și care au firme agreate pentru montaj, datorită faptului că oferă garanție și factură.

| katin a răspuns:

Nu echipe ci firme cu echipe de oameni specializati in asa ceva.
Da, daca le ceri, iti aduc totul: cazan, tevi, calorifere, fitinguri, garnituri, etc, etc.
Ce sa-ti recomandam? Iti dau firma de la "X" localitate si tu stai in "Z". Le platesti deplasarea si cazarea? Cauta in zona ta. Suna si intreaba daca monteaza si centrale pe lemne. Daca nu, iti vor recomanda ei, ca se cam stiu.