| olixandru a întrebat:

Firma bransamente gaze in Bucuresti sau Ilfov care sa se ocupe de tot inclusiv de acte.
Tata construieste un mic complex de 4 case, la noi pe strada este trasa conducta de gaze, dar cautam pe cineva care sa se ocupe de actele necesare, sa lege cele 4 case la conducta princiapala si de toate instaltiile necesare, pe cine recomandat.

Răspuns Câştigător
| pieseautorom a răspuns:

Eu cand mi-am construit casa am apelat la o singura firma pentru bransament si instalatii gaze cat si cele electrice, oricum ei fac mai multe, cel mai mult mi-a placut ca stiu sa explice pe inteles, ofera consultanta, ii gasesti aici https://mastergaz.ro/ s-au ocupat si de acte de tot.

Plus ca au terminat in termenul pe care mi l-au dat, cand au tras conducta de gaze pentru casa cea princiapal era peste drum nici macar nu a fost nevoie sa sparga asfaltul, au trecut pe sub el.
Dupa ce au terminat la mine acum lucreaza la complexul care se construieste langa mine si are 16 case.