| aDDa_4644 a întrebat:

Heii >TPU:*big grin<
Ce faceti voii ca sa nu va plictisiti...straight facewaiting
INafara sa invatatilaughingstraight face
Orice faceti voi si va mai ocupa timpu ...eu mai rasp.la intrebari pe TPU da tot ma plictisesc dau funda la cea mai eficienta ideehappy vreau multe ideii:Xlaughing

Răspuns Câştigător
| lav_5349 a răspuns:

laughing.asc muzica...[vad ca de invatsat nu ai chef]. vorbeste la tel[daca ai ca cine]oh go onuita`te la un film de comedie, trimite sms`uri si chestii de genu:d

3 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Asculta muzica,uitate la un film, iesi prin oras cu cineva, joaca si tu niste jocuri...cam astea fac eu

| zipuuuuuu a răspuns:

Stau pe facebook asc muzica sau stau pe hi5 ma uit la pozehee hee modific poze si uneori ies peafara laughing

| PinkkRosee a răspuns:

Faci nani,dansezi,privesti un film ce te tine in suspans, si, cea mai eficienta :Vorbesti la telefon...cel mai bun hobby al fetelor(si eu sunt fata) rolling on the floor