| d3utzsa a întrebat:

Voi ce faceti ca sa nu va plictisiti?

ca eu ma plictisesc de morrrlaughing

si n-am idee ce as putea sa fac...

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma satur, am o durere de cap de parca imi vine sa fac bum.

| pinkystyleツ a răspuns:

Multe oh go on poti visa cu ochi deschisi,poti manca un fruct,citi o carte interesantathinking suni un amic/a,Bei un suc racoritor, te uiti la un film si mananci popcorn, stai pe TPU, Spargi seminte.Etc... Fundita? te roog:*

| Mauve a răspuns:

Cauta-ti o ocupatie, stai la calculator, uita-te la tv, compune ceva, citeste sau poti sa-ti faci bratari pentru ca dureaza ceva http://www.youtube.com/watch?v=RTXlI-WW_WM&feature=related

| Neah a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc incep sa scriu versuri de la cantecele mele preferate, intru pe facebook, citesc ceva, ascult muzica, imi scriu propria povestehee hee

| Dianna35668 a răspuns:

Omg.
prea multeeee...
sa iesi cu prieteniii.sau cheama`i la tine sa faceti ceva cum ar fi: va jucati ceva jocuri, barfiti.
te plimbi cu rolele chiar daca e mai frigutz.
asculti muzica.
iesi la un suculetz:d.
burn buddy;
meditezi;
. o singura viata ai.straight face
si in aia vrei sa te plictisesti?

| JustBeEvil a răspuns:

Fa un desen
scrie o compunere
uita-te pe YouTube la chestii amuzante
citeste bancuri pe net
fa o plimbare lungaaaa in aer liber
streseaza-ti parintiilaughing
urla ca nebuna prin casabatting eyelashes
stramba-te in oglindarolling on the floor

paawave
succeshee hee

| JustBeEvil a răspuns:

Si eu fac cateva din asteawinkingwinking

| DuțuAlex a răspuns:

Eu cand ma plictisesc incerc sa-mi depasesc recordul de 5 flotarirolling on the floor)