| r0ckmyw0rld a întrebat:

Hello! Sper ca e categoria corecta. Stie cineva daca gasesc in Romania huse pentru saltele de pat de la METZELER? Si daca da, unde?
Trebuie neaparat de la astia si nu gasesc nimic pe dl. Google.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

De pe situl lor am inteles ca-s produse folosite in spitale, intreaba-l de unde a luat-o pentru a-i inlocui husa, daca nu achita-i contravaloarea, sa si-o cumpere singur... daca are de unde!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu vad de ce n-ai putea folosi orice husa din bumbac adaptata dimensiunilor saltelei tale. Bumbacul se spala la temperatura inalta, poate fi calcat si dezinfectat.

| r0ckmyw0rld explică (pentru Mihaela1964):

Am stricat una si proprietarul e nebun. vrea una la fel in loc. laughing

| Mihaela1964 a răspuns (pentru r0ckmyw0rld):

De pe situl lor am inteles ca-s produse folosite in spitale, intreaba-l de unde a luat-o pentru a-i inlocui husa, daca nu achita-i contravaloarea, sa si-o cumpere singur... daca are de unde!